GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Urna 7919062
nr 791 9062
Urna
Rörstrand, 1894, höjd: 58
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 november 2012
kl 17:56:54
19/11 17:26:26
Rörstrand